Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smsky

Blahopřání

Sms k narozeninám můžete okořenit malým veršíkem. Tady jich pár máte...
 • Ať růže na cestu sypou se Ti, ať každé přání splní se Ti. Ať oči Tvé štěstím září, ať kvete úsměv na Tvé tváři. Ať nepoznáš, co je lásky klam, to vše Ti přeji k narozkám!
 • Tak tiše jako sen, přišel Tvých narozenin den. Žij si blaze v plném zdraví, užívej toho, co Tě baví. Ať splní se Ti nejtajnější přání, ať nepřemýšlíš do svítání. Ať se na Tebe jen štěstí směje, to ze srdce Ti přeje...
 • Ber všechno, co Ti život dal. Radost, smutek, lásku. Vždyť život je jen karneval, v němž stokrát změníš masku. Vše nej Ti přeje...
 • Mám pro Tebe jednu dobrou a jednu špatnou zprávu k Tvým narozeninám. Nejdříve tu špatnou- jsi zase o rok starší! A teď tu dobrou- neboj, není to poznat! ;)
 • Život Ti píše zas o rok víc, slovíčkem psaným chci tedy říct: Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozky oslav tak, jak se slaví. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej..
 • Oslav svoje narozky jako křeček. Spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to za tebe uklidí.. :)
 • Chtěla jsem Ti dát k narozkám něco, co bys opravdu využij. Bohužel, transplantace mozku se ještě neprovádějí... Ale jinak všecko nej! ;))
 • Přeji Ti dobrou náladu, protože s ní je život veselejší. Přeji Ti štěstí, protože s ním je život snažší. Přeji Ti peníze, protože s nimi se dá život užívat většími doušky. A přeji Ti zdraví, protože bez běj stojí vše za hovno!!
 • Na Tvoje zdraví dneska se pije, do lesklých pohárků šampus se lije. Cinkají skleničky a chodí známí, tisknou Ti ruku, říkají přání. Všecko nejlepší!
 • K Tvým narozeninám, co ti přát? Ať máš zdraví, sílu dubu, život dlouhý jak troubu, prima lidi na palubu a úsměv přes celou hubu! :))
 • Přeji Ti vše nej k dnešním narozeninám! A víš jak se to říká- užij si to, jak se patří, směj se za dva, chlastej za tři!! ;))

Slušné

18. března 2006 09:50 | kacka | :o) SmSky

Prodejce volá naslepo potenciálnímu zákazníkovi. Na druhém konci se ozve velmi tichý hlas, který zjevně patří nějakému děcku. Prodavač: "Dobrý den, mohl bych prosím mluvit s pánem domu?" Děcko šeptá: "Nemohl, tatínek má práci." "Mohl bych tedy mluvit s tvojí mámou?" "Nemohl, má práci." "A co nějaký tvůj starší brácha nebo sestra?" "Taky mají práci." Prodavač je už šeptajícím děckem docela vytočený: "Je tam ještě někdo, s kým bych mohl mluvit?" "Jo, jsou tady policajti, ale taky mají práci." "Sakra, co tam všichni dělají???" "Hledají mě."

Dvě ženy spolu sdílejí 20 let jednu vězeňskou celu. Na svobodu je pouští ve stejný den. Před branami věznice říká jedna druhé: "Stav se dnes večer, abych ti to mohla dopovědět."

Co ma hypochondr napsano na hrobe? ,,Ja vam to rikal."

Pepicek ma zajit na postu se slozenkou (je vyplnena tuzkou). Pani u prepazky se na slozenku podiva a potom mu ji vrati se slovem: ,,Perem !!" Kdyz prijde Pepa domu, rika: ,,Oni dnes neuraduji. Oni prej perou."

Nová paní učitelka říká své třídě: "Teď se mi pěkně představíte. Třeba ty, chlapče, jak se jmenuješ?" "Já jsem Prokop Buben." "To mě nezajímá, pověz mi, jak se jmenuješ."

První seskok: Voják jde na svůj první seskok a je nervózní. Důstojník to vidí a říká: "Nic se nebojte, až vyskočíte, tak zatáhněte za tuhle žlutou šňůrku. Když se nic nestane, tak zatáhněte za červenou - to je záložní padák. A pokud by se ani potom nic nestalo, nic se nebojte, dole je trampolína." Tak voják nastoupí do letadla. Vyletí dost vysoko a vyskočí. Zatáhne za žlutou šňůrku a nic. Zatáhne za červenou šňůrku a zase nic. Tak uppře pohled směrem dolů a vyhlíží trampolínu. Tak letí a letí a potká v protisměru chlápka s cigaretou. Ptá se ho: "Prosím vás, je dole trampolína?" "Já nevím, já jsem z plynárny!"

Na ministerstvu vnitra vybírají policisty pro službu v Kosovu: -komise: "Do you speak English?" uchazeč: "He?" Ptají se dalšího: -komise: "Do you speak English?" uchazeč: "He?" A dalšího: -komise: "Do you speak English?" uchazeč: "Yes, I do." -komise: "He?"


Přijde blázen ke stánku se zeleninou, ukáže prstem a říká. "Co je tohle?" Prodavač: "To jsou jablka." "Jablka? Dejte mi jich deset kilo, ale každý zvlášť zabalit a dát do sáčku." Prodavač se podiví, ale říká si 'náš zákazník náš pán', a tak vezme každé jablko, zvlášť ho zabalí a dá ho do sáčku. "A co je tohle?" "To jsou hrušky." "Tak já bych chtěl deset kilo, ale každou zvlášť zabalit a dát do sáčku." Prodavač je zoufalý , ale každou hrušku zvlášť zabalí a dá do pytlíku. "A támhleto je co?" "To jsou třešně." "Tak já bych chtěl deset kilo, ale každou zvlášť zabalit a dát do pytlíku." Prodavač už padá únavou ale zabalí třešně každou zvlášť a dá je do sáčku. Blázen se rozhlídne a rozzáří se: "Jé! A co je támhleto?" "Prosím Tě, ser na to, to je mák!"

Jdou ženy na prvního máje v průvodu a každá nese jedno z písmen, která tvoří nápis: VŠE CO MÁME, PRO MÍR DAME! Ta co nese třetí M říká té, co nese I: ,,A ne aby ses nám zase ztratila jako minule!"

Chlápkovi se porouchá auto zrovna před farou. Šťourá se v motoru, nemůže s tím pohnout a přitom šťavnatě kleje. Po chvilce zevnitř vyjde farář a říká mu: ,,Mladý muži, neklejte takhle. Raději se k našemu Pánu pomodlete Otčenáš, to spíš pomůže" Chlápek si tedy nechá poradit, poklekne a oddrmolí Otčenáš. Pak sedne dovnitř, auto napoprvé naskočí a odjede. Farář tak kouká za autem a říká si: ,,Doprdele, to jsou věci."

V kupé vlaku jedou vojín, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují." Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru." Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou." Vojín si myslí: "Až znova vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."

Hodina mluvnice: "Pepíčku, řekni dvě zájmena.""Kdo, já?""Výborně, Pepíčku."

Příjde pán do zámečnictví: ,,Dobrý den, prosil bych nějaký dobrý bezpečnostní zámek." ,,Nemáme." ,,Hmm... tak nějaký obyčejný bezpečnostní zámek?" ,,Nemáme!" ,,A co takhle obyčejný patentní zámek?" ,,Nemáme!" ,,A co obyčejný zámek?" ,,Nemáme!" ,,Tak proč, proboha, máte vůbec otevřeno?" ,,Protože nemáme zámek..."

romanticke smsky

18. března 2006 09:49 | kacka | :o) SmSky

Chtela bych Te nezne libat, chtela bych Ti pusu dat. Zitra budu u Tebe, nemusis se bat.

Roztavam jak snih, kdyz jsou tve dlane v mych. Palim jako slunicko, kdyz das mi pusu na licko. Neco nadprirozeneho chtelo, ze jsme spolu. Jedna duse. Jedno telo.

Jen jedny oci znam, jsou krasne jako nebe, jen jednu divku miluju a to, lasko, Tebe!

Posilam Ti psani zdali, aby se tve oci smaly, aby byly vesele, az se spolu sejdeme.

Kvitek miluje maj! Andel miluje raj! Ptacek miluje nebe! A ja miluji Tebe!

Cekam na Tve psanicko jak kocicka na mlicko!

Kdyz zavru oci, vidim Te pred sebou, kdyz je otevru, nejsi tu. Milacku, rychle se mi zase objev, jinak budu chodit se zavrenyma ocima. MILUJI TE!

Milovat neznamena jen mit rad, milovat znamena verit a lasku dat. Milovat je odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdelit dusi i srdce. Neni zazrak mit rad, je zazrak MILOVAT.

Vis, Tvi rodice museli byt asi zlodeji, protoze ukradli z oblohy hvezdy a dali je do Tvych oci! Miluju Te!

Vse je krasne, co se kolem Tebe toci, nejkrasnejsi je vsak pohled do Tvych oci. Miluju Te!

Dve krasna slova skryva srdce me, jedno je laska a druhe jmeno Tve. Slovy lze tezko vyjadrit touhu, lasku a cit. Lepsi je Te tu mit, obejmout a polibit.

Preji si, aby mi zazvonil telefon a tam se objevilo Tve cislo. Preji si, abys mi neznym hlasem rekl, ze me milujes a chces byt jen se mnou. Preji se, aby se me sny staly skutecnosti...!

Jsi leskly jako kaminek, jsi meho srdce plaminek, jsi laska provonena ruzemi, jsi muj raj tady na Zemi.

Z polibku pralinky, z pohlazeni rozinky, z lasky slehacku... ten dort upeceme spolu milacku.

Jsi ma laska jedina, s Tebou vsechno zacina. Kdyz mne libas krasne, dlouze, podlehla bych ihned touze. Drzis mou ruku ve sve ruce, jsme dva, ale mame jedno srdce.

Slunicko zapada, mesicek bledne, vzpominam na Tebe v noci i ve dne.

Me srdce Tve srdce prosi, at ho Tve srdce v srdci nosi.

Nejdulezitejsi veci by mel clovek stale mit pri sobe.Ted ale nevim, jak Te narvu do batuzku.

Pac a pusu na cumacek, posila Ti Tvuj milacek.

Od te doby, co Te znam, krasny pocit v srdci mam. Nazapiram, laska to je, patri Ti ted srdce moje.

Styska se mi, je mi smutno, chci jen s Tebou byt. Jsi me vsechno, mam Te rada, pro Tebe chci zit.

Slunicko zapada a me tak napada, ze mi chybi tvoje rty. Slunicko zapadlo a me tak napadlo, ze mi chybis jenom Ty.

Jsi kapka jarni rosy, co stekla z okvetniho listku bile lilie a zachytila se na mych rtech. Jsi sladka, nezna, prekrasna. Modlim se, abyses mi nevyparila - nechci Te nikdy ztratit, milacku.

Ma laska k Tobe je hlubsi nez vesmir, Tvuj usmev me hreje vic nez slunce a Ty jsi pro me cely svet. Posilam Ti tolik pusinek, kolik je na nebi hvezd. Miluji Te z celeho srdce a budu az do konce svoho zivota.

//<![CDATA[ //]]>

Rikej mi Broucku a ja po Tobe polezu!

Prijemce teto zpravy je povinen zaplatit odesilateli pokutu formou vasniveho libani, mazleni ci milovani. Za kladne vyrizeni dekuji...

Chtel bych Te mit v obeti, od pul sesty do peti!

Ve svem zivote potrebuji tri veci. Slunce, mesic a Tebe. Slunce pro krasny den, mesic pro krasnou noc a Tebe naporad.

Chtel bych zemrit v Tvych ocich, byt pochovan v Tvem kline a navzdy zustat v Tvem srdci.

Vzpomen si, az hvezdy zhasnou, vzpomen si na chvili krasnou. Vzpomen si, az pujdes spat, vzpomen si, ze je nekdo, kdo ma Te rad.

Venku se uz zvolna stmiva, myslenky jsou zmatene. Nikdo se na mne neusmiva, styska se mi po Tobe.

Posilam Ti polibky, jsou plane. Az se spolu sejdeme, dame si ty prave.

Nase heslo je a bude, milovat se vzdy a vsude.

Milovat se muze, libat se musi, proto Ti posilam tri sladke pusy.

Venku se jiz stmiva, ja musim jit spat, na usta Te liba, ten kdo Te ma rad.

Nejdriv miluj studovani, potom studuj milovani, neb nasledky studovani objevi se v milovani.

Kure miluje zrni, ruze trni, hvezdy nebe a ja Tebe!

Kdyz se Te nekdo zepta, kdo Te ma rad, rekni ze ja a nebudes lhat.

Az budes vecer usinat a tvych rtu se dotkne vanek, bude to polibek ode me, pro Tvuj sladky spanek.

Miluji zivot, protoze mi dal Tebe, miluji Tebe, protoze Ty jsi muj zivot!

Kdybys byl slza v mem oku, nikdy bych neplakala, abych Te neztratila!

Zábavné smsky

18. března 2006 09:47 | kacka | :o) SmSky

Dite lezouci v trave je roztomile... do te doby nez ji zacne hulit!

Ahojky milacku, musim Ti rict, ze libas jako moje nejoblibenejsi filmova hvezda... - komisar Rex.

Uskrtil jsem nase dite, udelalo hroznou vec. Upustilo pecku z tresne na nas novy koberec.

Agente, tato zprava je TOP SECRET a proto bude znicena i s vasim mobilem za 4 sekundy.

Pijes? .............. Kouris? ............ Soulozis? .................... Pockej doma! .......... Mama

Dobry den! S radosti Vam oznamujeme, ze mexicky milionar Juan Sanchez na Vas myslel ve sve posledni vuli! Mame Vas pozdravovat.

Vase telefonni linka byla napojena na Vas sexualni zivot. Cim mene sexu, tim levnejsi tarif. Gratulujeme! Vy uz volate zadarmo.

Dobrou chut Vam preji Mestske vodarny a kanalizace, sponzor Vaseho stravovani.

Jidlo mas v pracce, jsem u psychiatra. Mama

Ses v pohode? ............. V dobry pohode? ............... Tak to je v pohode! ................... Tvuj operator

Pre nedostatok vajec na Slovensku ste boli vybrany medzi 10 stastlivcov, ktori musia odovzdat tie svoje.

Nova sluzba Oskamaradi: Vesely, Zajic, Vyskocil, Tvrdy, Bobek, Vytlacil

Prijde chlapek z hospody domu, ve dverich stoji nasupena tchyne s kostetem a zetak se ji pta: ,,Zametate nebo odletate?"

CIA zjistila, ze Usama bin Ladin ma take psa. Jmenuje se Al Pajda.

Ve Vasem mobilnim telefonu je skryta kamera. Po stisknuti krizku se na sebe muzete podivat. Operator.

Ja jsem hochu spravne devce, ja te nikdy nezklamu. Jestli ty me nekdy zklames, tak dostanes na tlamu.

,,Jean, kolik dveri ma zachod?" ,,Jedny, sire." ,,Sakra! Tak to jsem se zase vysral do skrine!"

Kutali se dva talire ze svahu. Ktery z nich je policajt? ... Ten vylizany.

Do lokalu vejde kovboj, prijde k vycepu a pravi: ,,Deset litru whiskey do lavoru, pro kone!" ,,A pro vas, pane?" ,,Mne nic, ja ridim!"

Po mesicich neuspesneho hledani se armada USA rozhodla, ze Bin Ladina z Afganskych hor vykouri. Vysadkove letadlo s Monikou Lewinskou je jiz na ceste.

Nasedne opilec do taxiku a povida: ,,Prosim domu." ,,Muzete to nejak upresnit?" ,,Do obyvaku."

Sedi mala holcicka na piskovisti, neco cuca a hlasite mlaska. Kolemjdouci se pta: ,,Holcicko, copak to papas?" ,,Nevim. Samo to prilezlo..."

Muz objevil ZENU a vynalezl SEX. ZENA objevila SEX a vynalezla MIGRENU. MUZ objevil OBCHODOVANI a vynalezl PENIZE. ZENA objevila penize a tehdy se to POSRALO!!!

CTK informuje: Dnes rano havaroval rusky raketoplan. V troskach byli nalezeni vsichni clenove posadky: kapitan, palubni tesar a nastenkar.

Konecne jsem v obraze. Mona Lisa

VELKE OCENENI: Vazeny pracovniku! Jste pro nasi firmu ten nejvetsi poklad. Proto Vam oznamujeme, ze Vas musime vykopat! Vase vedeni.

***NOVINKA***NOVINKA*** ..... SMS-SEX-LINKA ... OooOOhhh ... UuuUUUchhh ... AAAaahhhHH ...OouUUuhhh ... EeeEEEhhh... Aaaaahhh ... 185 Kc - Dekuji...

Po prijeti teto SMS se do dvou minut vedle vas objevi Buh. Pokud se tak nestane, Buh se vam omlouva za sve nedostatecne pokryti.

Nudis se? Lezis na posteli a cumis do stropu? Zivas nudou? Laka te nejak si uzivat? Nemas co delat a neco delat chces? TAK UZ SE KONECNE UC!!!

Ja, Tvuj mobilni telefon, Ti rikam: Jak se tak rozhlizim, mas na stole pekny bordel.

Zavolej mi do kloubu, a poslouchej, jak mi praska v kolenou!

Sluzba Buzeni po telefonu na 5,00 pro Vase telefonni cislo byla uspesne aktivovana. Dekujeme, ze vyuzivate nasich sluzeb. Operator

Vase DNA se shoduje s DNA anglicke kralovny Alzbety II., stavate se automatickym nastupcem anglickeho trunu. Gratulujeme.

Pokud mate objednano buzeni po telefonu na 7:00, tak hupky hupky z postele nebot je prave 8 hodin.

Obracej svuj mobil velmi, ale opravdu velmi pomalu. Dobre, tak jeste jednou, ale opet velmi ale velmi pomalu. Super, zvladls to, tak jeste jednou, dobre, jsi jednicka. Tato smska prispiva na pomoc mentalne retardovanym lidem a obdrzi ji pouze lide s timto handicapem. Dekujeme za podporu...

Sovetske hodiny do kazde rodiny: Nejvetsi, nejtezsi a nejrychlejsi.

Pri scitani lidu se zjistilo, ze jste navic. Zastrelte se, prosim, at v tom nemame bordel. Cesky statisticky urad

Vite, proc Buh stvoril znacku Nike? Aby si mohl odskrtavat debily.

Jaky je rozdil mezi ucitelem a pedofilem? - Pedofil ma rad deti

Tak jsem jednou okukoval velkou diru pred domem a ja VUL si pozor nedal, zalili me betonem.

Kluci jsou jako auta - nedas pozor a ses pod nima.

Cesky narodni archeologicky ustav provadi revizi vsech vykopavek. Prosim postavte se pred dum a vyckejte prijezdu nasich vozidel.

Vite, jaky je rozdil mezi Beatles a Michaelem Jacksonem? ............. Beatles se uz rozpadli!!!

Na svete jsou 3 druhy lidi. Ti co umi pocitat a ti co neumi.

Agente, tato zprava je TOP SECRET a proto bude znicena i s vasim mobilem za 4 sekundy.

Tak si predstav: Hrabu se jehlou v uchu a najednou ...... TICHO

Blbec nikdy nepochopi, ze je blbcem skutecne. Pravdu o tom, ze je blbec, rikas blbci zbytecne!

Dekujeme Vam, ze jste spravne vyplnil scitaci dotazniky, jen v kolonce POHLAVI stacilo udelat krizek, nemusel jste ho kreslit. CESKY STATISTICKY USTAV.

Vazeny obcane, v ramci akce "Za mesto krasnejsi", vas durazne zadame, abyste se odstehoval. Okresni urad

Prijde stara cikanka do trafiky a pta se: ,,Nemate Vlastu?" ,,Ne, Vlastu nemame, ale vemte si Zivot." Na to cikanka rozzlobene: ,,Ty si vem zivot, ty dylino !!!"

Prijde prase k zasuvce a povida: Vylez

února 2006 14:28 | kacka | :o) SmSky

Jsi jak jarni kviti.... na ktere mam alergii!!!

:::::::::: No co koukas?! Snezi ti v mobilu!!!

Vim, kde bydlis.

Vim, co jis.

Vim, v cem spis...

Priste si nezapomen zavrit okno!!!

Jsem kouzelna SmS. Chces znat svuj osud? Tak cti dal........ Nebo vis co? trhni si nohou!!!

I cokolada je zdrava, ale sex nekazi zuby.

Prosim te, skoc do zdi, a pozdravuj cihlu!!!

Chtela sem ti poslat neco krasneho,vtipneho,chytreho a sexy.... ale nevesla sem se ti na tvuj mali displej!!!

Sedim nad hromadou ucebnic a placu ptas se proc? Propadam z predmetu laska!!! Nechtel bys me po vecerech doucovat?

Nekoho staci zahrnout kvetinami, nekoho polibky, nekoho laskou. A tebe? Tebe vzit lopatou a zahrnout hlinou!!!

1) den buh stvoril den, dabel noc,

2) den buh stvoril cistotu, dabel milenku.

3) den buh stvoril lasku, dabel sex.

4) den buh stvoril tebe..... a dabel chcipnul smichy!!!

Usmivej se ........... Zitra bude hur!!!

Sedim na posteli a placu. Proc? protoze tu neni ten koho miluji............ ztratil se mi pes!!!

Pomsta je sladka-bez kalorii!!!

Nekdo ma a nekdo nema......... MOZEK .......... tak uz jsi ho taky konecne porid!!!!!!!!

Ahoj ty, pisu ti, ty vis kdo a vis co, pojd tam,ty vis kam. Prines to, ty vis co. AHOJ JA.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Your Inspiration To Blood Apply pressure on Numbers

(AmidaCelia, 9. 10. 2018 6:44)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-acheter-du-cialis-pas-cher/

Your Guide To Blood Pressure Numbers

(AAbselfled, 29. 7. 2018 18:37)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-trouver-du-cialis-pas-cher/