Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtipi

1. Jdou dva pimbolíci po cestě.Jdou jdou a najednou ten prostřední spadne. hahaha

pim

To jsou oni.Tak který spadl?

2. Příjde didlík ze školy a místo aktovky má na hlavě knihu.Maminka se diví a didlík odpoví:dostal jsem pětku,tak se snažím dostat moudrost do hlavy... hahah

Je doba honů. V příkopě sedí zajíček, má ovázanou packu a usedavě naříká. Přihopkuje k němu druhý a soucitně praví: "Copak, hony, hony?" První zafňuká: "Hony." "Mysliveček, mysliveček?" "Mysliveček." "Střelil, střelil?" "Ne, šláp."

Soutěží žena s mužem, kdo dál dočůrá. Napřed ona - jen kousek, pak on, nesrovnatelně dál. On se naparuje, jak snadno vyhrál, ale ona mu povídá. "Tak to zase ne. To si to nesmíš držet, já si to taky nedržela."

Manželé přijdou pozdě do divadla a cpou se do prostředka řady. Při té příležitosti on šlápne na kraji sedící slečně na nohu, ani se neomluví. Po přestávce se zase zdrželi a opět všichni vstávají. Pán se zeptá slečny na krajním sedadle, jestli to je ona, které šlápl na nohu. "Ano, ale to nic nebylo, nedělejte si starosti." "Stará pojď, jsme tu dobře."

Sedí dva ptáci vedle sebe a jeden druhého plácne křídlem
"máš babu"
"máš chřipku"

Mladík u jezírka, bedlivě se rozhlíží - nikde nikdo; svlékne se a na Adama hupne do vody. Jenže když chce ven, zjistí, že vedle hromádky jeho šatů sedí slečna a usilovně něco studuje. Vzpomene si, že na protějším břehu viděl nějaký starý hrnec. Vrátí se pro něj a vyleze s hrncem před choulostivou partií. Slečna pořád čte. "Slečno, vy něco studujete?" "Ano, psychologii", odvětí tázaná, aniž zvedne oči. "Co budete umět, až dostudujete?" "Bude umět každému říct, co si zrovna myslí." "A mohla byste mi říct, co si myslím teď já?" "Dívka zvedne zrak a praví: "Vy si myslíte, že ten hrnec má dno?"

Kdo je to absolutní jeptiška? Jeptiška, jejíž matka i babička byly jeptišky.

"Kam jdeš?" "Nikam." "Tak tos měl jít víc vlevo."

Hoří policejní stanice a policajti jsou uvěznění na střeše. Hasiči roztáhli plachtu a čekaj až policajti začnou skákat. Skočí první, ale těsně před tim než dopadne do plachty s ní hasiči uhnou a policajt se rozplácne o zem. Tak to jde furt do kola až nahoře stojí náčelník, kouká pak vytáhne pistoli a řekne: Mě nepřechčijete položte tu plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář